PRAVIDLÁ A PODMIENKY

Prosíme vás, pred použitím webovej stránky si dôkladne prečítajte Pravidlá a podmienky (v nasledovných PaP). Každý užívateľ webovej stránky súhlasí, že prístup a užívanie tejto stránky je predmetom nasledovných Pravidiel a podmienok a iných aplikovateľných zákonov.

Naším poslaním je predávať kvalitné vitamíny, produkty určené na starostlivosť o vlasy a ústnu dutinu, ktoré nie sú rozšírené. Okrem toho ponúkame výrobky, ktoré sú dostupné a dajú sa kúpiť na mnohých miestach, no iba málo ľudí vie, akú dôležitú úlohu zohrávajú v starostlivosti o zdravie, vlasy a ústnu dutinu.

Produkty nachádzajúce sa v našom webshope môžu byť objednané jedine online. Možnosť osobného odberu, žiaľ, neexistuje.

1.  Ponúkaný tovar

Kategórie produktov: produkty určené na starostlivosť o vlasy, starostlivosť o ústnu dutinu, vitamíny a iné produkty.

2. Cena ponúkaného tovaru

Všetky uvedené ceny sú uvedené s DPH, ale náklady na poštovné neobsahujú. Ceny za balenie sa neúčtujú.

3. Informácie o objednávke, proces objednávky a ako objednávať

Objednávky je možné zadávať non-stop, každý deň po dobu 24 hodín vďaka automatickému systému. Objednávku môžete zadať počas ľubovoľnej časti dňa, e-mail potvrdzujúci objednávku dostanete okamžite. Potvrdzujúci e-mail dokazuje, že vami zadaná objednávka bola spracovaná a tovar pripravíme na odoslanie čo najskôr.

Pre informácie ohľadne objednávky a návod na objednávku si, prosím, prečítajte zložku "Ako objednávať". Zložka "Ako objednávať" je takisto súčasťou Pravidiel a Podmienok, takže zákazník a užívateľ s nimi súhlasí, prijíma ich a zaväzuje sa ich dodržiavať.

Ďalej si vyhradzujeme právo zrušiť časť alebo celú objednávku. Čiastočné doručenie môže byť uskutočnené len po dohode so zákazníkom. Objednávka môže byť taktiež zrušená po dohode so zákazníkom. Môže tak byť učinené prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky. Ak bola suma na náš účet už prevedená alebo odoslaná, ale Drogeriaplusz objednávku nemôže odoslať, Drogeriaplusz sa zaväzuje spomínanú sumu vrátiť zákazníkovi v čo možno najkratšom čase.

4. Pravidlá vrátenia tovaru

Právo na vrátenie tovaru: máte naň právo do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru.

Ak si želáte využiť právo na vrátenie tovaru, musíte vyplniť formulár v zložke "Kontakt" alebo nám pošlite e-mail na adresu info@drogeriaplusz.hu. Tovar musíte vrátiť poštou alebo prostredníctvom kuriéra na adresu našej spoločnosti. Zákazník na seba preberá poštovné náklady. Pôvodné poštové náklady ani poštovné pri posielaní späť nebudú môcť byť vrátené. Balíky na dobierku neprijímame.

Predávame kozmetiku a vitamíny, takže prijímame len nepoužitý a nevybalený tovar v pôvodnom balení a v rovnakom stave, v akom bol odoslaný. V inom prípade si zákazník nemôže uplatniť právo na vrátanie peňazí, čo je dané aj zákonom.

Po prevzatí tovaru vám bude jeho plná suma prevedená na váš PayPal účet alebo bankový účet do 30 dní. Drogeriaplusz nehradí náklady na prevod a náklady systému PayPal!

5. Ochrana osobných údajov

Vaše osobné údaje budú uchované v tajnosti v súlade s platným zákonom o ochrane osobných údajov. Nebudú posunuté tretej strane okrem poštových a kuriérskych služieb (ktoré takisto spravujú informácie v súlade s platným zákonom o ochrane osobných údajov) aby vám tovar doručili.

Vaše heslo je zašifrované a naši zamestnanci ho nevidia.

Počas registrácie a objednávania si vaše údaje ukladáme, pokiaľ nás nepožiadate o ich vymazanie.

Počas registrácie sa môžete prihlásiť (nepovinné) na odoberanie nášho newsletteru. Z odberu noviniek sa môžete kedykoľvek odhlásiť prostredníctvom linke nachádzajúcom sa na konci každého e-mailu.

Registráciou na Drogeriaplusz súhlasíte s Pravidlami a podmienkami Drogeriaplusz.