FOLIGAIN MINOXIDIL 5% HAIR REGROWTH FOAM pre mužov (3 flakón; 3 mesačná dávka)
FOLIGAIN MINOXIDIL 5% HAIR REGROWTH FOAM pre mužov (3 flakón; 3 mesačná dávka)
Nový!

Cena: 0.00 EUR
Ks:

na rast vlasov • proti vypadávaniu vlasov • 5% minoxidil • náhrada za penu Rogaine • uschne v priebehu 2 minút • bez vône • v penovej formeNa sklade. Dodacia lehota je v závislosti od spôsobu platby 3-5 pracovných dní.

FOLIGAIN MINOXIDIL 5% HAIR REGROWTH FOAM pre mužov obsahuje 5% minoxidil a bola špeciálne vyvinutá na mužský typ plešatenia. Jej zložky sú totožné s populárnou penou Rogaine, no jej cena je oveľa priaznivejšia. Je klinicky dokázané, že vypadávanie/rednutie vlasov nielen zastaví, ale v 80 % prípadoch ho aj zvráti! Produkt podporujúci rast vlasov bol schválený FDA (americký Úrad pre kontrolu potravín a liečiv).

Produkt musíte užívať nepretržite, inak znovu nastane stav pred začiatkom kúry. K dosiahnutiu želaného výsledku sa odporúča aplikácia 2x denne (ráno a večer). Ráno a večer si penu, ktorá vyšla na jedno stlačenie, vmasírujte do častí pokrytých vlasmi alebo postihnutými vypadávaním vlasov. Po nanesení si dôkladne umyte ruky! Pena uschne v priebehu 2 minút, takže ju môžete pohodlne aplikovať aj ráno pred odchodom do práce.

Doba, kým vám vlasy znova narastú, je individuálna (ovplyvňuje ju vek, miera plešatosti, genetika, atď.). U niekoho sú prvé výsledky viditeľné už po dvojmesačnom užívaní, v priemere ide však o 3-4 mesiace.

1 balenie obsahuje 177 ml, čo postačuje na aplikáciu dvakrát denne po dobu 3 mesiacov.

Obsah: 1 flakón.

Tip: aby ste dosiahli lepšie účinky, odporúčame vám penu nastriekať bezprostredne na pokožku hlavy a dobre ju vmasírovať.

Upozornenie: výrobok bol vyvinutý špeciálne pre mužov. Ženy ho môžu používať len po porade s dermatológom (kožným lekárom)! Udržujte mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po použití si dôkladne umyte ruky mydlom!