Rogaine Pena (3 flakónov)
Rogaine Pena (3 flakónov)
Cena: 73.98 EUR
Ks:

podporuje rast vlasov • proti vypadávaniu vlasov • uschne v priebehu 2 minút • bez vôneNa sklade. Dodacia lehota je v závislosti od spôsobu platby 3-5 pracovných dní.

Radi by sme našich zákazníkov upozornili, že pri objednávke peny Rogaine im môže byť doručená pena Regaine v závislosti od toho, z ktorého skladu dopĺňame zásoby. Pena Rogaine a pena Regaine sú tie isté produkty, v ich zložení NIE JE ŽIADNY ROZDIEL. Oba produkty obsahujú 5% minoxidil. Jediný rozdiel je v mieste ich výroby - penu Rogaine vyrábajú v USA, kým penu Regaine v EU.

Pena Rogaine (Rogaine Foam) obsahuje 5% minoxidil a bola vyvinutá špeciálne na mužský typ plešatenia. Je klinicky dokázané, že Rogaine nielen zastaví vypadávanie vlasov, no v 80% prípadoch proces dokonca zvráti. Produkt podporujúci rast vlasov bol schválený FDA (americký Úrad pre kontrolu potravín a liečiv).

Produkt musíte užívať nepretržite, inak znovu nastane stav pred začiatkom kúry. K dosiahnutiu želaného výsledku sa odporúča aplikácia 2x denne (ráno a večer). Ráno a večer si vmasírujte penu za pol vrchnáka do častí pokrytých vlasmi alebo postihnutými vypadávaním vlasov. Pena uschne v priebehu 2 minút, takže ju môžete pohodlne aplikovať aj ráno pred odchodom do práce.

Doba, kým vám vlasy znova narastú, je individuálna (ovplyvňuje ju vek, miera plešatosti, genetika, atď.). U niekoho sú prvé výsledky viditeľné už po dvojmesačnom užívaní, v priemere ide však o 3-4 mesiace.

1 60 ml flakón 60 ml postačuje na 1 mesiac.

Výrobca: Johnson&Johnson (predtým: Pfizer) 

Obsah: 3 flakónov.

Tip: aby ste dosiahli lepšie účinky, odporúčame vám penu nastriekať bezprostredne na pokožku hlavy a dobre ju vmasírovať.

Upozornenie: výrobok bol vyvinutý špeciálne pre mužov. Ženy ho môžu používať len po porade s dermatológom (kožným lekárom)! Udržujte mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po použití si dôkladne umyte ruky mydlom!