Crest 3D White Luxe Whitstrips Glamorous White (1 balenie; dávka na 2 týždne)
Crest 3D White Luxe Whitstrips Glamorous White (1 balenie; dávka na 2 týždne)
Cena: 39.66 EUR
Ks:

najnovšia generácia pre bielenie zubov • rýchle a účinné bielenie zubov doma • jednoduché použitie • priehľadné pásiky na bielenie zubov • aj počas aplikácie môžete vykonávať každodennú činnosť • videonávod na použitieDôležité: momentálne tento produkt nemôžete zakúpiť bankovým prevodom, len na dobierku!

Dodanie: Produkt momentálne nie je na sklade, preto je termín dodania !

Pomocou pásikov na bielenie zubov Crest si môžete zuby vybieliť rýchlo a efektívne. Všetko, čo musíte spraviť, je nalepiť priesvitnú fóliu na dolný a/alebo horný chrup a nechať ho pôsobiť 30 minút. Proces opakujte po dobu 2 týždňov, každý deň raz. Po 3 dňoch budú vaše zuby viditeľne belšie. Celkový výsledok bude viditeľný po 14 dňoch.

Počas 30 minút, kým máte na zuboch nalepené bieliace pásiky, môžete vykonávať každodenné činnosti, takisto môžete rozprávať a pokračovať v začatej práci. Pásiky nie sú nápadné, keďže sú priesvitné.

Bieliace pásiky Crest vďačia za svoje skvelé výsledky okrem iného aj najúčinnejšej bieliacej zložke - peroxidu vodíka.

1 balenie obsahuje 28 ks priesvitných pásikov (14 ks na spodný, 14 ks na horný chrup)

Pozrite si video, ktoré vám pomôže bieliace pásiky správne nasadiť. Na tomto videu môžete vidieť predchádzajúcu generáciu bieliacich pásikov Crest, no ich osadenie sa zhoduje s tými najnovšími (osadenie vo videu od 3:15):