Kirkland Pena (1 flakón)
Kirkland Pena (1 flakón)
Cena: 21.16 EUR
Ks:

podporuje rast vlasov • proti vypadávaniu vlasov • 5% minoxidil • náhrada Rogaine • uschne v priebehu 2 minút • bez vône • vo forme penyDôležité: momentálne tento produkt nemôžete zakúpiť bankovým prevodom, len na dobierku!

Dodanie: Produkt momentálne nie je na sklade, preto je termín dodania !

Pena Kirkland obsahuje 5% minoxidil a bola vyvinutá proti mužskému typu vypadávaniu vlasov. Jej zloženie je totožné s populárnou penou Rogaine, no cena je v tomto prípade oveľa priaznivejšia. Napriek tomu, že je pena Kirkland lacnejšia, vydrží oveľa dlhšie, než pena Rogaine. Je klinicky osvedčené, že vypadávanie/rednutie vlasov nielen zastaví, ale v 80 % prípadoch ho aj zvráti! Produkt podporujúci rast vlasov bol schválený FDA (americký Úrad pre kontrolu potravín a liečiv).

Produkt musíte užívať nepretržite, inak znovu nastane stav pred začiatkom kúry. K dosiahnutiu želaného výsledku sa odporúča aplikácia 2x denne (ráno a večer). Ráno a večer si penu za pol vrchnáku vmasírujte do častí pokrytých vlasmi alebo postihnutými vypadávaním vlasov. Po nanesení si dôkladne umyte ruky! Pena uschne v priebehu 2 minút, takže ju môžete pohodlne aplikovať aj ráno pred odchodom do práce.

Doba, kým vám vlasy znova narastú, je individuálna (ovplyvňuje ju vek, miera plešatosti, genetika, atď.). U niekoho sú prvé výsledky viditeľné už po dvojmesačnom užívaní, v priemere ide však o 3-4 mesiace.

Ak sa chcete o mužskom type plešatenia (AGA) dozvedieť viac, prečítajte si naše články. Kliknite sem.

1 flakón 60 ml vám pri aplikácii dvakrát denne vydrží po dobu jedného mesiaca.

Obsah: 1 flakón.

Tip: aby ste dosiahli lepšie účinky, odporúčame vám penu nastriekať bezprostredne na pokožku hlavy a dobre ju vmasírovať.

Upozornenie: výrobok bol vyvinutý špeciálne pre mužov. Ženy ho môžu používať len po porade s dermatológom (kožným lekárom)! Udržujte mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po použití si dôkladne umyte ruky mydlom!