Alpecin Coffein Shampoo C1
Alpecin Coffein Shampoo C1
Nový!

Cena: 6.50 EUR
Ks:

proti vypadávaniu vlasov • posilňuje a dodáva energiu vlasovým folikulom • bez silikónu (aj po jednom použití poskytuje silné držanie)Na sklade. Dodacia lehota je v závislosti od spôsobu platby 3-5 pracovných dní.

Umývanie vlasov Alpecin kofeínovým šampónom C1 je viac ako len čistenie. Pri  každom použití sa tiež posilňujú vlasové korienky, aby sa vlasy zachovali natrvalo.

Dedičné a vekom podmienené vypadávanie vlasov sa preukázateľne spomaľuje. Množstvo vlasov na hlave sa počas života znižuje. Kofeín však môže tento prirodzený jav zmeniť a zabezpečiť aby vlasy dlhšie rástli.

Vďaka špeciálnemu farmaceutickému nosiču (galenikum) preniká kofeín do vlasového folikulu už po za 2 minúty umývania vlasov. Tam chráni vlasové korienky pred negatívnym vplyvom testosterónu a DHT a rozvíja svoj pozitívny účinok: kofeín podporuje činnosť vlasových korienkov a tak stimuluje rast vlasov.

Šampón, ktorý zámerne neobsahuje žiadne silikóny. Ak prestanete používať zmäkčovadlá (napr. silikón), štruktúra vlasov sa zlepší a vaše vlasy budú už po pár umytiach poddajnejšie. Jemné a oslabené vlasy sa posilnia a budú sa dať ľahšie upravovať.

Hlavné zložky:

• Kofeín: Tam chráni vlasové korienky pred negatívnym vplyvom testosterónu a DHT a rozvíja svoj pozitívny účinok: kofeín podporuje činnosť vlasových korienkov a tak stimuluje rast vlasov. Kofeín zabezpečuje aktívnu tvorbu vlasov. Množstvo vlasov na hlave sa počas života znižuje. Kofeín však môže tento prirodzený jav zmeniť a zabezpečiť aby vlasy dlhšie rástli.

• Niacín: Zabraňuje vypadávaniu vlasov, a to aj zlepšením prekrvenia pokožky hlavy. Zároveň stimuluje fungovanie spiacich vlasových folikulov a zahusťuje vlasové pramene.

• Zinok: Prispieva k syntéze bielkovín a pomáha chrániť vlasy pred oxidačným poškodením.

Obsah: 1 flakón Alpecin Coffein Shampoo C1 (250 ml) 

Tip: Každodenné umývanie vlasov Alpecin kofeínovým šampónom C1 okamžite dodáva aktivujúce účinné látky do korienkov vlasov. Šampón nechajte pôsobiť každý deň 2 minúty – od nanesenia po opláchnutie. Používajte pravidelne (každé 2-3 dni).