Acai Berry 1000 mg (1 balenie; 60 ks)
Acai Berry 1000 mg (1 balenie; 60 ks)
Cena: 7.67 EUR
Ks:

na chudnutie • spaľovač tukov • zoštíhľuje • ničí baktérie • zvyšuje energiu • antioxidantDôležité: momentálne tento produkt nemôžete zakúpiť bankovým prevodom, len na dobierku!

Dodanie: Produkt momentálne nie je na sklade, preto je termín dodania !

Acai alebo Açaí (vyslov asají) je druh palmy vyskytujúcej sa v Amazonskom pralese. Je známa najmä vďaka svojim plodom, ktoré sa nazývajú aj dokonalým ovocím našej planéty, keďže sú mimoriadne bohaté na živiny ako aminokyseliny, životne dôležité mastné kyseliny, vitamíny, minerálne látky a stopové prvky. Spomedzi všetkých druhov ovocia je z výživového hľadiska najbohatšia na antioxidanty.

Obrázok č. 1: úroda Acai Berry

Kmene žijúce na území Amazonského pralesa uctievajú strom Acai ako "strom života" už po niekoľko storočí, vysádzajú ho na plantážach a konzumujú, čo má mimoriadne blahodarné účinky na ich zdravotný stav. Domorodci údajne pred tým, ako sa vydali bojovať, konzumovali ovocnú šťavu z acai, čím si zvyšovali silu a odolnosť. Miestne legendy pripisovali nápoju magickú silu, ktorá taktiež zvyšuje žiadostivosť a výkonnosť. Žiaľ, plody acai sa rýchlo kazia, preto napr. v Brazílii konzumujú mrazenú dužinu (polpa de açaí), do Európy sa dostane nanajvýš ako jedna zo zložiek ovocných štiav alebo v sušenej podobe (kapsule).

Určite ste už aj vy počuli o nepriaznivých účinkoch voľných radikálov na organizmus. Voľné radikály sú prítomné všade, našu obranyschopnosť a imunitný systém napádajú aj počas konzumácie jedla a nachádzajú sa aj vo vzduchu, ktorý dýchame. Plody açai a iné druhy ovocia pochádzajúce z oblasti Mistica  obsahujú anthocyanín. Rastlinné pigmenty anthocyaníny sú mimoriadne intenzívne antioxidanty, ktoré sa nachádzajú v bobuľovitých ovociach červenej farby. Ich konzumáciou prispievame k správnemu fungovaniu organizmu a predchádzame kardiovaskulárnym ochoreniam.

Okrem silných antioxidantov obsahuje açai aj esenciálne aminokyseliny a rastlinné steroly, ktoré na seba dokážu chemicky naviazať cholesterol. Steroly pomáhajú udržiavať zdravú hladinu cholesterolu, regulujú jeho tvorbu. Napomáhajú taktiež správnemu fungovaniu prostaty a imunitného systému.

Prospešné zložky:
* antioxidanty predchádzajú ochoreniam buniek a predčasnému starnutiu,
* anthocynín podporuje srdcový a krvný obeh,
* nenasýtené mastné kyseliny podporujú správne trávenie,
* fytosteroly pomáhajú udržiavať zdravú hladinu cholesterolu,
* aminokyseliny podporujú správne fungovanie svalstva a vnútorných orgánov.

(zdroj:Wikipédia.hu (http://hu.wikipedia.org/wiki/Acai))

Acai Berry v skratke:

  • na chudnutie
  • spaľovač tukov
  • zoštíhľuje
  • ničí baktérie
  • zvyšuje energiu
  • pomáha rastu svalovej hmoty
  • skvelý antioxidant

Prírodný výživový doplnok!

Dávkovanie: 2 tabletky dvakrát denne.

1 balenie obsahuje 60 ks 1000 mg  tabletiek.

Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá alebo sladidlá, ďalej neobsahuje konzervačné látky ani cukry, neobsahuje škroby ani mlieko, laktózu, sóju, lepok, pšenicu a taktiež neobsahuje ani sodík.

Obsah: 1 balenie Acai Berry

Tip: začnite brať Acai Berry dvakrát denne 1 tabletku, no ak po 2 týždňoch nie ste spokojný s výsledkom, začnite brať dvakrát denne 2 tabletky.

Upozornenie: udržujte mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom mieste. Tehotným a dojčiacim ženám odporúčame, aby sa pred užívaním výrobku poradili so svojím lekárom alebo lekárnikom.