L-Karnitín 500 mg (1 balenie; 60 ks)
L-Karnitín 500 mg (1 balenie; 60 ks)
Cena: 11.90 EUR
Ks:

pomáha pri znížení nadváhy • znižuje stres • posilňuje imunitný systém • proti svalovej horúčkeDôležité: momentálne tento produkt nemôžete zakúpiť bankovým prevodom, len na dobierku!

Dodanie: Produkt momentálne nie je na sklade, preto je termín dodania !

L-Karnitín

Náš organizmus potrebuje dostatočné množstvo železa, vitamínu B1 a B6 a dvoch aminokyselín - lyzínu a metionín zo stravy. Syntéza karnitínu závisí okrem iného aj od našich zásob vitamínu C. Nedostatok ktoréhokoľvek z vymenovaných môže viesť k nedostatku karnitínu. Karnitín obsahujú aj niektoré potraviny živočíšneho pôvodu, najmä červené mäso, no ľudia držiaci diétu ho konzumuje málo a vegetariáni už vôbec nie.

Karnitín zohráva kľúčovú úlohu v zásobovaní buniek energiou. Vedecké výskumy potvrdili, že nameranú vyššiu koncentráciu karnitínu v bunkách je možné dať do súvislosti s lepším fungovaním organizmu. V prípade syndrómu chronickej vyčerpanosti výskumy ukázali, že karnitín zlepšuje všeobecný pocit vyčerpaných pacientov, keďže je zodpovedný za tvorbu energie. Potvrdilo sa, že L-karnitín zohráva dôležitú úlohu pri znížení vyčerpanosti.

Čo sa týka ochorení srdca a cievneho systému, vysokej hladiny triglyceridov a cholesterolu, karnitín má mimoriadne pozitívne účinky aj v prípade, ak organizmu niečo chýba.

L-Karnitín je spaľovač tukov, v procese spaľovania tukov zohráva významnú úlohu. Preto je užitočné, ak ho užívate ako doplnok aj pri športe, pretože svaly sa vďaka nemu ľahšie dostanú k potrebnej výžive. A keďže pomáha spaľovať tuky a nie uhľohydráty, vaša energia vám vydrží oveľa dlhšie.

L-Karnitín:

- posilňuje imunitný systém
- zlepšuje problémy mužov s plodnosťou (zvyšuje pohyblivosť spermii)
- znižuje výskyt svalovej horúčky
- pomáha pri znižovaní nadváhy
- znižuje negatívne účinky stresu
- znižuje nepriaznivé účinky súvisiace s vekom

Obsah: 60 ks tabliet

Dávkovanie:
1 kapsula denne
Jeho užívanie je bezpečné. Vedľajšie účinky nie sú známe ani v prípade extrémne vysokých dávok.