RU-21 (1 balenie; 20 ks)
RU-21 (1 balenie; 20 ks)
Cena: 7.88 EUR
Ks:

na „opicu” • zvyšuje energiu • zlepšuje príjem kyslíka pri športe • pomáha prijímať kyslík na miestach s nedostatkom kyslíka (hory, uzavreté priestory, atď.)Dôležité: momentálne tento produkt nemôžete zakúpiť bankovým prevodom, len na dobierku!

Dodanie: Produkt momentálne nie je na sklade, preto je termín dodania !

RU-21 alebo pod iným názvom tabletka KGB vyvinutá Inštitútom teoretickej a experimentálnej biofyziky Ruská akadémie vied pomáha v odstraňovaní nepríjemných príznakov po nadmernej konzumácii alkoholu. Tabletkou KGB ju nazývajú preto, lebo agenti ruskej tajnej služby ju dlho používali na potlačenie nevoľnosti a aby sa mohli maximálne sústrediť na svoju prácu aj po nadmernej konzumácii alkoholu počas predchádzajúceho večera. Niektorí tvrdia, že tabletku používali aj počas toho, ako s cieľovou osobou popíjali alkohol, pretože vďaka tabletke ostali triezvi, zatiaľ čo od podozrivej osoby zisťovali informácie. Prípravok vyvinul profesor Eugen Majevský, ktorý sa viac ako 25 rokov venoval vplyvu alkoholu na ľudský metabolizmus. RU-21 sa stala dostupnou pre širokú verejnosť v roku 1999, keď bola uvedená na trh.

Prírodné zložky nachádzajúce sa v RU-21 odbúravajú toxíny nachádzajúce sa v alkohole, čím pomáhajú organizmu odbúravať alkohol. Vďaka tomu sa príznaky nevoľnosti počas nasledujúceho dňa (bolesti hlavy, otupenosť, zlá nálada, znížené fyzické a mentálne schopnosti, v krajných prípadoch závraty, zvracanie) strácajú.

RU-21 obsahuje len prírodné zložky (vitamíny, glukózu, teda hroznový cukor). A čo je ešte dôležitejšie, všetky zložky sú v správnom, vyváženom pomere.

Použitie: užite dve tabletky pred a dve tabletky po požití posledného pohára alkoholu.

Užívanie RU-21 sa neodporúča len vtedy, ak sa chystáte požiť väčšie množstvo alkoholu napríklad počas víkendovej party alebo pri posedení pri pive, tabletku užite aj pri množstve jedného pohára. RU-21 totiž zníži krátkodobé i dlhodobé škodlivé účinky alkoholu (napríklad neustále grganie), no pozitívne účinky alkoholu na organizmus ostanú zachované.

RU-21 pozitívne vplýva na:

  • nevoľnosť spôsobenú predchádzajúcou nadmernou konzumáciou alkoholu
  • zníženie toxických účinkov alkoholu
  • zvyšuje energiu
  • oxig

1 balenie obsahuje 20 tabliet.

Obsah: 1 balenie RU-21.

Tip: užite dve tabletky pred a dve tablety po požití posledného pohára alkoholu.

Upozornenie: udržujte mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom mieste. Tehotným a dojčiacim ženám odporúčame, aby sa pred užívaním výrobku poradili so svojím lekárom alebo lekárnikom.