FOLIGAIN MINOXIDIL 5% HAIR REGROWTH TREATMENT pre mužov (3 flakóny)
FOLIGAIN MINOXIDIL 5% HAIR REGROWTH TREATMENT pre mužov (3 flakóny)
Cena: 30.53 EUR
Ks:

podporuje rast vlasov • podporuje hrubnutie vlasov • proti vypadávaniu vlasov • bez vône • 5% minoxidilNa sklade. Dodacia lehota je v závislosti od spôsobu platby 3-5 pracovných dní.

FOLIGAIN MINOXIDIL 5% HAIR REGROWTH TREATMENT pre mužov obsahuje 5% minoxidil a bol vytvorený na plešatenie mužského typu. Je klinicky dokázané, že 5% minoxidil nielen zastaví, ale v mnohých prípadoch dokonca zvráti vypadávanie vlasov/plešatenie. Produkt podporujúci rast vlasov bol schválený FDA (americký Úrad pre kontrolu potravín a liečiv).

Produkt musíte užívať nepretržite, inak znovu nastane stav pred začiatkom kúry. K dosiahnutiu želaného výsledku sa odporúča aplikácia 2x denne (ráno a večer). Ráno a večer si vmasírujte do častí pokrytých vlasmi alebo postihnutými vypadávaním vlasov 1 ml minoxidilu.

Doba, kým vám vlasy znova narastú, je individuálna (ovplyvňuje ju vek, miera plešatosti, genetika, atď.). U niekoho sú prvé výsledky viditeľné už po dvojmesačnom užívaní, v priemere ide však o 3-4 mesiace.

1 flakón obsahuje 60 ml a vystačí na 1 mesiac.

Obsah: ak si zvolíte tento výrobok, dostanete 3 flakóny FOLLIGAIN.P5 Minoxidilu (3 mesačná dávka), aplikátor, ktorý vám pomôže s nanášaním výrobku a návod na použitie v anglickom jazyku.

Tip: pre účinnejšiu aplikáciu vám odporúčame, aby si výrobok aplikovali ráno polhodinu pred odchodom do práce a večer polhodinu pred spaním, pretože prípravok potrebuje 30 minút, aby sa správne vstrebal.

Upozornenie: výrobok bol vyvinutý špeciálne pre mužov. Ženy ho môžu používať len po porade s dermatológom (kožným lekárom)! Udržujte mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po použití si dôkladne umyte ruky mydlom!